Zostań swoim szefem

W tej firmie zarabiamy za nadanie 1 ogłoszenia dziennie. Pracujemy dla amerykańskiej firmy, gdzie strona jest na razie w języku angielskim, ale mamy już polskie instrukcje nadawania ogłoszeń dzięki czemu z łatwością wykonasz poszczególne kroki, a treść ogłoszeń jest do skopiowania na stronie firmy oraz są podane linki do serwisu ogłoszeniowego, w którym wklejamy ogłoszenie. Pamietaj, tylko 1 ogłoszenie dziennie !! Samo nadanie ogłoszenia jest dziecinnie proste i dla nowej osoby zajmuje to kilkanaście minut, a później wykonasz to dosłownie w 5 minut. Nie musisz się martwić, że ktoś będzie pisał do Ciebie, a Ty będziesz zmuszony odpowiadać na e-maile. Nie, poprostu nadajesz ogłoszenie z odpowiednim linkiem, a osoba czytająca nadane przez Ciebie ogłoszenie klika w link i wchodzi na stronę jaką reklamujemy. Jeśli któregoś dnia nie nadasz ogłoszenia, to nic się nie stanie, najwyżej nie zarobisz pieniędzy za ten dzień.

UWAGA !! Z dnia na dzień Twoje zarobki rosną. Już nawet po 2 tygodniach pracy można zarabiać 5$ DZIENNIE za nadanie ogłoszenia (a nawet więcej), a oprócz tego jest możliwość zarabiania całej masy drobnych po 0,50$, 0,80$ czy po 1,5$ od osób poleconych w Twojej strukturze, które codziennie pracują podobnie jak Ty, ale oprócz tego zarabiasz także na samym polecaniu nowych osób do matrixa. Czy widzisz jakie pieniądze można tu zarabiać po tak krótkim czasie? Rzecz jasna mogę pokazać swoje biuro na stronie www w celu udowodnienia Ci, że to co piszę jest prawdą.

Jeśli chcemy zarabiać jeszcze więcej, to możemy polecać nowe osoby do naszej struktury, z której zarabiamy dużo więcej!! Z poleceń możemy zarabiać po 2$, 10$ albo 20$ (szczegóły wyjaśnię później). Ja mogę mieć tylko 2 osoby pod sobą, a każda następna osoba polecona przeze mnie ląduje na poziomach niżej. Tu czy chcesz czy nie wpadają Ci osoby polecane przeze mnie lub przez mojego sponsora, a więc, opłaca się zająć polecaniem nowych osób. Jest to nasz biznes w formie MLM, ale nie spotykany nigdzie na świecie firmy, która płaci za wykonaną pracę. Tu zarabiamy od pierwszego dnia, bez czekania, bez sprzedawania czegokolwiek jak w innych firmach.

Jak już napisałem, jest to amerykańska firma o której opowiem Ci w bezpośrednim kontakcie.
Zgodnie z regulaminem firmy link do rejestracji i dalsze wskazówki mogę udzielić w bezpośrednim kontakcie. A więc, jeśli jesteś poważnie zainteresowany zarabianiem, to skontaktuj się ze mną.

Mamy już polskie webinary na których omawia się szczegółowo zasady zarabiania. Link do polskich webinarów i terminy podam również po rejestracji z mojego linka.

Firma istnieje w USA od 14 lat, ale jest już bardzo popularna w Polsce i na całym świecie!!! Jest tak bardzo uznana i popularna, że na całym świecie zapisuje się tu codziennie ok. 3000 osób!! W Polsce jest nas w tej chwili ok. 1500 osób zapisanych zaledwie od stycznia 2012 roku!! Firma ta jest od dawna na pierwszym miejscu w rakingu oglądalności stron firm MLM i bije na głowę wszystkie inne firmy świata z tej branży.

Zapraszam do wpółpracy !!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej lub masz jakieś pytania odnośnie tej pracy to napisz do mnie krzychu.gromek (at) gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza