wtorek, 15 maja 2012

Wymarzona praca dla każdego!!!

Wyobrażacie sobie pracę, w której pracujecie kilkanaście minut, a Wasze zarobki są z dnia na dzień coraz większe. Chyba trudno to sobie każdemu wyobrazić, ale jednak znalazłem taką możliwość. Znalazłem amerykańską firmę, która płaci za jedno wystawione ogłoszenie, które reklamuje właśnie tą firmę. W ten sposób pracując kilka minut dziennie można zarabiać spore pieniądze. Dodam jeszcze, że z dnia na dzień nasze zarobki się powiększają. Jak to możliwe?


Sprawa jest bardzo prosta. Możemy zarabiać w tej firmie nadając jedno bezpłatne ogłoszenie dziennie. Reklamujemy w ten sposób amerykańską aukcję centową, na której osoby wchodzące poprzez nasze ogłoszenie mogą licytować i kupować taniej różne przedmioty. Coś podobnego do aukcji jakie są w Polsce w internecie, z tym że na naszych aukcjach wydajemy pieniądze, a firma amerykańska daje nam możliwość zarabiania dobrych pieniędzy w systemie MLM. Każdego dnia nadajesz jedno ogłoszenie, wygląda to tak, że na swoim koncie masz podane treści różnych ogłoszeń, kopiujesz jedno ogłoszenie, następnie otwierasz jeden z serwisów amerykańskich jakie są też podane na twoim koncie, wklejamy tam ogłoszenie, a następnie potwierdzamy nadanie ogłoszenia w odpowiedni sposób, a system zalicza nam pieniądze w zależności od ilości wykupionych bidów czyli punktów VIP i wysokości wykupionej subskrypcji. Jest polska instrukcja, która pokazuje krok por kroku co i jak. Instrukcję dostaną osoby, które będą zdecydowane na współpracę.

Pracę tą należy traktować jak Biznes, a więc jak w każdym biznesie musimy zainwestować swoje pieniadze. Tutaj trzeba wykupić miesięczną subskrypcję za 10$ Srebrna, za 50$ Złota lub za 99$ Diamentowa. Czym wyższa subskrypcja tym więcej zarabiamy. Istnieje również możliwość uczestniczenia w zarabianiu jako darmowy użytkownik, ale wtedy tracimy możliwość na naprawdę duże profity. Dodatkowym i juz ostatnim kosztem jest wykupienie 10 punktów VIP za 10$, tu też czym więcej wykupimy punktów VIP tym więcej zarabiamy. Tak więc w sumie nasz minimalny wkład wynosi 10$ za subskrypcję + 10$ za punkty VIP, razem 20$, to jest ledwie ok. 65 zł. Później co miesiąc płacisz tylko 10$ za swoją subskrybcję. Jednak płacąc za subskrypcję i tak zarabiamy dużo więcej niż nasz koszt. Powtarzam należy zastanowić się nad wysokością wykupionej subskrypcji.

Możesz zarabiać jeszcze więcej z matrixa, czyli ze swojej struktury o ile zaczniesz polecać nowe osoby, a te będą wpadać do ciebie nawet bez twojego udziału, bo ja mogę mieć pod sobą tylko 2 osoby, a każda następna jest dopisywana przez system niżej w strukturze, a więc do ciebie także. Mam duże możliwości polecania, więc może się okazać, że nic nie robiąc Twoja struktura zacznie rosnąć.

Firma zdobywa pieniądze, jak już napisałem z obrotu na swojej aukcji centowej, tam ludzie z całego świata kupują wiele przedmiotów, a firma dzieli się z nami przeznaczając 50% na wypłaty dla nas.

Są polskie konferencje, na których dowiecie się dużo więcej.

Zapraszam do mojej grupy, a otrzymacie wszelką pomoc.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza