poniedziałek, 11 czerwca 2012

Z dnia na dzień zarobki rosną!!!

Wiele osób nie dowierza, że w tej firmie i w ten sposób można zarabiać. Natomiast ja, po prawie miesiącu pracy w amerykańskiej firmie jestem bardzo zadowolony. Moje zarobki z dnia na dzień są coraz większe i nadal będą rosły, co chciałbym dzisiaj właśnie udowodnić i pokazać. Zarabianie wcale nie jest trudne. Wystarczy raz dziennie dodać ogłoszenie, które promuje firmę i jej usługi, a za otrzymuje się procent z dziennych zarobków firmy. Treść ogłoszeń oraz miejsca gdzie można je dodać dostępne są w biurze online po dokonaniu rejestracji. 


Co jest najlepsze w tej firmie, to dzienne zarobki można przekazać do dalszych inwestycji w firmie, co owocuje zwiększaniem dziennych zarobków. Zarobki naliczane są codziennie za dzień poprzedni i zależne są od wielkości dziennych zarobków firmy. 

Chciałbym zaprezentować kilka screenów z ostatnich wyliczeń firmy i pokazać jak zarobki rosną na moim przykładzie.W dni weekendowe zarobki zawsze są trochę mniejsze, ale jak widać rosną one praktycznie z dnia na dzień. Obecnie moje zarobki oscylują w granicy $1,9 dziennie. Jednak w przyszłym tygodniu na pewno będą one większe, gdyż na razie wszystkie pieniądze nadal inwestuję zwiększając swoje zarobki.

Co jakiś czas będę pokazywał przegląd tygodniowych zarobków, żeby pokazywać, że w tej firmie naprawdę można zarabiać.

Osoby zainteresowane tym sposobem, mogą sobie więcej poczytać w zakładce Zostań swoim szefem
Link do rejestracji można otrzymać ode mnie po osobistym kontakcie. Szczegóły w zakładce Jak zacząć zarabiać?

Osobom zainteresowanym mogę przesłać kalkulator zarobków, który zilustruje dokładnie ile i w jakim czasie można zarobić spore pieniądze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza